logo stowarzyszenia

Serdecznie zapraszamy na zebranie w sprawie nauki języka francuskiego organizowanej przez Stowarzyszenie Puszczykowo – Chateaugiron.
Celem naszych działań jest rozszerzanie przyjaźni polsko-francuskiej poprzez wymianę organizowaną w obydwu krajach (w Polsce i we Francji), a także przekazywanie mieszkańcom Puszczykowa wiedzy i doświadczenia zdobywanym przy okazji corocznych spotkań między mieszkańcami miast Puszczykowo i Chateaugiron. W przyszłym roku świętować będziemy 20-lecie swego istnienia i jak co dwa lata będziemy gościć w naszym mieście przyjaciół z Francji.
Perspektywa spotkań z językiem francuskim to doskonały impuls do podszlifowania swojego francuskiego, przed przyjęciem gości z Francji w Puszczykowie, a być może jest to wspaniała szansa na udoskonalenie swoich umiejętności w tym zakresie..? A może jest to po prostu dobry czas, żeby rozpocząć naukę tego pięknego języka, właśnie teraz…?
Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów języka francuskiego. Mile widziane będą zarówno te osoby, które korzystały już z naszych zajęć, jak Ci wszyscy, którzy nas nie znają, ale są zainteresowani nauką razem z nami. Zapraszamy zarówno dzieci, młodzież, osoby dorosłe, jak i seniorów.
Zajęcia są prowadzone w grupach, na poziomach następujących:
początkujący
średnio zaawansowany
poziom zaawansowany.
Koszt zajęć:
Dla osób dorosłych: 150 zł/rok lub 75 zł/semestr
Dla dzieci: 80 zł/rok lub 40 zł/semestr
Spotkanie organizacyjne, z udziałem naszej Pani lektorki mgr Magdaleny Kobierskiej, odbędzie się dnia 14 września (tj. w środę), o godz.18.30, w siedzibie Związku Emerytów i Rencistów w budynku Gimnazjum nr 1 w Puszczykowie, przy ul.Wysokiej 1.
Kurs języka francuskiego organizowany jest dzięki dotacji Urzędu Miasta w Puszczykowie.

Share